OGRODZENIA PRZEMYSŁOWE

Jesteś tutaj:

ZASTOSOWANIE

Posiadamy bogate rodzaje grodzeń przemysłowych. Bezawaryjne bramy przesuwne, zarówno ręczne, jak i automatyczne, przeznaczone do bardzo szerokich przejazdów. Skrzydła i furtki w formie systemowych rozwiązań, sprawdzą się w wielu obszarach działalności prywatnej, przemysłowej i publicznej. Brama składana v-king jest idealna dla dużych obszarów przemysłowych, centrów logistycznych, portów lotniczych, jest wysoce wytrzymała. Nowoczesne i solidne ogrodzenia panelowe vega posiadają panele kratowe i montowane są często wokół domów prywatnych, parków, ogrodów, budynków publicznych. W ofercie posiadamy także zapewniające bezpieczeństwo ogrodzenia sportowe, proste w montażu i co bardzo ważne, nieograniczające widoczności. Nasze segmenty przemysłowe wykonane są w konstrukcjach: otwartej, półotwartej i zamkniętej.

FUNKCJONALNOŚĆ

Proponowane przez nas rozwiązania są wykonane z zastosowaniem najwyższych technologii, przy jednoczesnym zapewnieniu łatwego montażu. Stawiamy na funkcjonalność i bezpieczeństwo! Na górnej krawędzi możliwe jest zamontowanie ostrych zakończeń. Zamek do bramy ręcznej umieszczony jest w aluminiowej obudowie. Brama wyposażona jest w fotokomórki, a sterowanie jest możliwe za pomocą stacyjki z kluczykiem. Tak jak w przypadku ogrodzeń posesyjnych, napęd umieszczony jest w słupie.
Nasze ogrodzenia przemysłowe są bardzo dobrze chronione przed korozją, co gwarantuje ich wysoką jakość i długoletnie użytkowanie. Bramy są odporne zarówno na niskie, jak i wysokie temperatury oraz inne niekorzystne warunki atmosferyczne.

ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami już teraz i otrzymaj indywidualną ofertę dla Ciebie lub Twojej firmy!
Nasz zespół chętnie pomoże Ci wybrać optymalne i funkcjonalne rozwiązania.