DRZWI ZEWNĘTRZNE

Jesteś tutaj:

Aluminione drzwi CREO

Aluminiowe drzwi z serii CREO produkowane są z obustronnym panelem nakładkowym. Powierzchnia skrzydeł drzwiowych w całości pokryta jest najwyższej jakości blachą aluminiową (zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz) oraz zlicowana z powierzchnią ościeżnicy, dzięki czemu otrzymujemy elegancką i gładką powierzchnię.

Drzwi CREO wypełnione są specjalnym materiałem izolacyjnym, dzięki czemu ich współczynnik przenikalności ciepła wynosi od Ud = 0,8 W/m2K (dla drzwi referencyjnych o wymiarach 1400 x 2500 mm z panelem pełnym).

Drzwi stalowe płaszczowe

Oferujemy drzwi stalowe płaszczowe, które stanowią uniwersalne rozwiązanie drzwi do każdego obiektu, dzięki innowacyjnej konstrukcji, umożliwiającej różne kierunki otwierania. Ponadto nasza bogata oferta kolorów, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Drzwi stalowe płaszczowe są wykonane z trwałych materiałów, najwyższej jakości. Skrzydło wykonane jest z ocynkowanej blachy stalowej, która została powleczona powłoką poliestrową i pomalowana proszkowo. Wnętrze skrzydła to materiały typu polistyren ekspandowany, czy wełna minerlana (do wyboru). Drzwi posiadają regulowane zawiasy oraz przylgowe uszczelki. Drzwi stalowe płaszczowe są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, zarówno fizyczne, jak i atmosferyczne, takie jak wiatr, wilgoć, wysoka czy niska temperatura. Posiadają niezwykle solidną konstrukcję. W ofercie posiadamy do wyboru drzwi z pełną ościeżnicą lub przeszkloną. Gwarantujemy również łatwy oraz szybki montaż dzięki specjalnej opatentowanej przez nas konstrukcji.

Drzwi boczne aluminiowe panelowe

Drzwi boczne aluminiowe panelowe to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla budynków przemysłowych, ale również mieszkaniowych. Nasza niezwykle bogata oferta kolorystyczna oraz możliwość wyboru różnych tłoczeń pozwala na dopasowanie drzwi do bramy garażowej, dzięki czemu razem stworzą zgrany duet. Istnieje także możliwość wyboru klamek. Drzwi boczne aluminiowe panelowe są idealne do kotłowni, ale także jako boczne wejście do garażu, wszystko w zależności od potrzeb. Drzwi tego typu posiadają do wyboru różnego rodzaju przegrody termiczne. Rama skrzydła oraz rama ościeżnicy wykonane są z kształtowników aluminiowych trzykomorowych z przegrodą termiczną i pomalowane są w sposób proszkowy. Skrzydło tego rodzaju drzwi wypełnione jest specjalnym panelem stalowym. Drzwi boczne aluminiowe posiadają zawiasy nawierzchniowe oraz jeden zamek z wkładką. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, są zdecydowanie trwałe, solidne oraz odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, fizyczne czy atmosferyczne. Zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz całość drzwi wyścielają najwyższej jakości blachy aluminiowe. Tego rodzaju drzwi są niezwykle stabilne, ale przede wszystkim odporne na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne, czy odkształcenia. Ponadto dają gwarancję bezpieczeństwa, dzięki użytym materiałom oraz zamkom.

Drzwi boczne stalowe

Drzwi boczne stalowe to idealne uzupełnienie bramy uchylnej czy rozwieranej. Bogata oferta kolorystyczna, jak również szeroki wachlarz oklein, pozwalają na dobór drzwi do każdego rodzaju bramy oraz elewacji. Drzwi boczne stalowe nie posiadają przegrody termicznej, rama skrzydła oraz ościeżnicy wykonane są z tak zwanych kształtowników stalowych. Skrzydło wykonane jest z niezwykle wysokiej jakości materiału, tj. ocynkowanej blachy stalowej. Oferujemy drzwi ocieplane, bądź nieocieplane, do wyboru. Drzwi posiadają wkładkę patentową oraz trzy klucze. Zamykane są na klamkę. To świetny wybór solidnych oraz bezpiecznych drzwi o różnym zastosowaniu.

Drzwi uniwersalne

Dzięki specjalnej konstrukcji, pozwalają na otwieranie ich w dowolnym kierunku w zależności od ich zamontowania. Oferujemy do wyboru drzwi uniwersalne ocieplane oraz nieocieplane. Całość wypełnia blacha stalowa ocynkowana, drzwi powleczone są farbą poliestrową. Zarówno rama skrzydła, jak i ościeżnicy zostały wykonane ze stalowych kształtowników. Ten typ drzwi nie posiada przegrody termicznej. Bogata oferta kolorystyczna, szeroki wachlarz wyboru deseni pod postacią oklein oraz modny wygląd sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Drzwi uniwersalne wykonane są z materiałów najwyższej jakości, są niezwykle trwałe, solidne oraz przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo.

ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami już teraz i otrzymaj indywidualną ofertę dla Ciebie lub Twojej firmy!
Nasz zespół chętnie pomoże Ci wybrać optymalne i funkcjonalne rozwiązania.