BRAMY UCHYLNE

Jesteś tutaj:

Są one atrakcyjnym, bezpiecznym i bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. Obsługa bramy uchylnej jest bardzo prosta i nie wymaga posiadania zaawansowanych umiejętności. To produkt najwyższej jakości, zgodne z obowiązującymi normami. Jej konstrukcja jest prosta i przy tym niezawodna. Skrzydła mogą być wykonane z blachy stalowej ocynkowanej – trapez T-10, gdzie możliwe jest zastosowanie pionowego, poziomego lub skośnego układu wypełnienia, bądź z blachy stalowej perforowanej. Wszelkie elementy znajdujące się w bramie zostały zespolone ze sobą przy użyciu połączeń skręcanych. Dodatkowo, zostały zamontowane w niej sprężyny, które ułatwiają otwieranie i zamykanie drzwi. Pomagają one także równoważyć ciężar skrzydła bramy.

Kolejnym atutem jest możliwość wykonanie dodatkowego ocieplenia bramy. Zapewni to jeszcze lepszą izolację pomieszczenia.

Posiadamy kilkanaście wzorów bram do wyboru, a ich kolorystyka jest bardzo bogata.  Może być jednolita lub o strukturze drewna, dzięki zastosowaniu specjalnej okleiny. Nasze bramy uchylne posiadają ciekawy wygląd i są łatwe w obsłudze. Zostały wykonane w zgodzie z najnowszymi technologiami.

PRZYKŁADOWE WZORY

ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami już teraz i otrzymaj indywidualną ofertę dla Ciebie lub Twojej firmy!
Nasz zespół chętnie pomoże Ci wybrać optymalne i funkcjonalne rozwiązania.