BRAMY SEGMENTOWE

Jesteś tutaj:

Proponujemy trzy klasy bram segmentowych: PRIME, UniTherm i UniPro. Bramy zostały wykonane z paneli nowego typu – 40 mm do bram UniPro i paneli INNOVO 60 mm do dwóch pozostałych typów. Są one zabezpieczone przed korozją dzięki użyciu najlepszej, ocynkowanej stali i pokryciu warstwą lakieru lub okleiną. Rdzeń wykonany jest ze sztywnej piany poliuretanowej,  Cała konstrukcja bramy jest bardzo solidna i wytrzymała.

Bramy segmentowe stanowią idealne rozwiązanie dla budynków energooszczędnych dzięki zastosowaniu termoizolowanych paneli i odpowiedniego rodzaju uszczelnień. W ten sposób eliminowana jest utrata ciepła, a utrzymywana właściwa temperatura w pomieszczeniu. Oferowane przez nas bramy są rozwiązaniem bardzo bezpiecznym, wyposażonym w szereg rozwiązań technicznych, a ich wzornictwo podąża za najnowszymi trendami.

Brama UniPro

To przede wszystkim bardzo duża oferta wzorów i kolorów oraz precyzyjne i ponadczasowe wykonanie. Bramy UniPro mogą być montowane zarówno w obiektach nowych, jak i tych modernizowanych. To produkty spełniające wszelkie standardy i normy bezpieczeństw. Ponadto bramy wyposażone są w  dodatkowe zabezpieczenia chroniące przed pęknięciem sprężyn i przeciążeniem. W opcji dodatkowej brama UniPro może być wzbogacona w fotokomórki.

Brama UniTherm

Została stworzona z myślą o obiektach narażonych w większym stopniu na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Jest odporna na działanie silnego wiatru czy wody, zachowując przy tym wszelkie walory estetyczne i nowatorski design. Brama UniTherm powstała w odpowiedzi na potrzeby budownictwa energooszczędnego. Zostały zastosowane w niej systemy uszczelnień, które niwelują ewentualne straty ciepła. Jest bardzo trwała, funkcjonalna i bezpieczna. Zamontowane w niej systemy współgrają ze sobą. Posiada hamulec bezpieczeństwa, zabezpieczenie przeciążeniowe, zabezpieczenie przed pęknięciem sprężyn, podwójne, łożyskowe rolki z możliwością wzbogacenia jej o fotokomórki. Brama UniTherm posiada panele INNOVO, których grubość wynosi 60 mm. Pozwalają na uzyskanie bardzo dobrych parametrów przenikania ciepła. Zastosowana została podwójna uszczelka dolna, uszczelnienie obwodowe, uszczelka górna w blendzie oraz uszczelki międzypanelowe.

Brama Prime

To rozwiązanie nowej generacji. Dopasowanie każdego szczegółu, innowacyjność, bezpieczeństwo i klasyczna linia stylistyczna pozwoliły na stworzenie produktu doskonałego w każdym detalu. Wykonanie tej bramy jest perfekcyjne. Posiada szereg systemów, który został stworzony w celu podniesienia standardów bezpieczeństwa. Współgrają one ze sobą. Brama Prime posiada elastyczne osłony międzypanelowe, pionowe osłony prowadnic,  zintegrowaną osłonę wału i sprężyn, napęd Metro, wyposażony w baterię awaryjnego otwierania. Brama wzbogacona została także w fotokomórki. Góruje ona pod względem bezpieczeństwa nad innymi przy zachowaniu idealnych walorów estetycznych. Jest to rozwiązanie dla bardzo wymagających.

UniPro RenoSystem

Na potrzeby budownictwa poddawanego renowacji powstała konstrukcja UniPro RenoSystem. Montaż ościeżnic jest niezwykle prosty i wykonuje się go w otworach bez nadproża lub bocznych przestrzeni. Nierówne ściany również nie stanowią tu problemu. Oferujemy konstrukcję do montażu tego typu bram. Konstrukcja zawiera system maskownic wykonanych w kolorze drzwi bramy. Dzięki niej możliwy jest montaż bramy niezależnie od warunków zabudowy całego garażu. Jest to swego rodzaju stelaż, który zastępuje brakujące elementy nadproża lub przestrzeni, na których wspiera się cała brama. Konstrukcja została wykonana ze stali ocynkowanej. Możliwe jest zamontowanie maskownic w kolorze bramy. To rozwiązanie pozwala na zachowanie wszystkich walorów estetycznych.

DOSTĘPNE WARIANTY

BRAMA Z PANELI BEZ PRZETŁOCZEŃ
BRAMA Z PRZETŁOCZENIAMI WYSOKIMI
BRAMA Z PRZETŁOCZENIAMI NISKIMI
BRAMA Z PANELI Z PRZETŁOCZENIAMI KASETONOWYMI
BRAMA Z PANELI Z V-PRZETŁOCZENIAMI
BRAMA Z APLIKACJAMI OZDOBNYMI

ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami już teraz i otrzymaj indywidualną ofertę dla Ciebie lub Twojej firmy!
Nasz zespół chętnie pomoże Ci wybrać optymalne i funkcjonalne rozwiązania.