BRAMY ROLETOWE

Jesteś tutaj:

WYGODA

Bramy roletowe to bardzo wygodne i jednocześnie funkcjonalne rozwiązanie. Każda brama roletowa wyposażona jest w napęd, który z łatwością nawija się na wał nawojowy schowany w skrzyni. Dzięki temu zaoszczędzamy sporo miejsca.

WYKONANIE

Brama wykonana jest z profili aluminiowych. Są one wypełnione bezfreonową pianką poliuretanową. W dolnym profilu znajduje się gumowa uszczelka, która bardzo dobrze przylega do podłoża. Kurtyna bramy porusza się wzdłuż pionowych, aluminiowych prowadnic. Są one montowane wzdłuż  bocznych krawędzi otworu. W wale nawojowym został zamontowany siłownik rurowy. To rozwiązanie daje możliwość zaoszczędzenia sporej przestrzeni pod sufitem, którą można dowolnie wykorzystać. W celu doświetlenia pomieszczenia można zamontować w brami przeszklone profile.

PRAKTYCZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Praktyczne rozwiązanie i bezpieczeństwo w jednym! Blokada kurtyny zabezpiecza przed podniesieniem jej z zewnątrz. Fotokomórki oraz krawędziowa listwa podnoszą poziom bezpieczeństwa – w przypadku dotknięcia przeszkody znajdującej się w obrębie bramy cofa się ona do wcześniejszej pozycji. Bramy roletowe są bardzo ciche, a dodatkowo żywotność samych paneli wydłuża się dzięki zastosowaniu aretek zapewniających dystans pomiędzy profilami w momencie zwijania się bramy. Brama może zostać otwarta ręcznie od wewnątrz, np. w przypadku braku prądu. Awaryjne otwieranie bramy od zewnątrz jest możliwe. Takie rozwiązanie jest wykorzystywane w przypadku, gdy do pomieszczenia nie ma żadnego, dodatkowego wejścia. Otwarcie następuje przy użyciu specjalnej korby. Brama posiadają dwa rodzaje profili o grubości 77 i 100 mm oraz napęd elektryczny w pakiecie.

DOSTĘPNE WARIANTY

Brama wyposażona w obudowę wału nowojowego, która znajduje się na obwodzie wału

Brama wyposażona w osłonę wału nowojowego

Brama wyposażona w osłonę wału nowojowego

ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami już teraz i otrzymaj indywidualną ofertę dla Ciebie lub Twojej firmy!
Nasz zespół chętnie pomoże Ci wybrać optymalne i funkcjonalne rozwiązania.