AUTOMATYKA DO BRAM

Jesteś tutaj:

Napęd METRO

Napęd METRO cechuje nowoczesne rozwiązanie, funkcjonalność i atrakcyjny design. Został stworzony w zgodzie z nowoczesnymi technologiami. Obsługa  tego napędu jest bardzo łatwa. Posiada on wyświetlacz LCD z możliwością konfiguracji i odpowiedniego dopasowania wszelkich parametrów. Napęd METRO został wyposażony w system fotokomórek, które reagują, gdy pojawi się przeszkoda. Posiada system wykrywania przeszkód, który sprawdza się w momencie, gdy dolna krawędź skrzydła na nią napotka. W takiej sytuacji skrzydło bramy zatrzymuje się, a następnie cofa do góry.  Praca tego napędu jest cicha i bardzo płynna. Jest to szczególnie doceniane, gdy brama znajduje się w pomieszczeniu połączonym z budynkiem mieszkalnym. Możliwe jest zamontowanie blokady antywłamaniowej oraz podłączenia akumulatora  awaryjnego zasilania, syreny alarmowej, a także dodatkowego oświetlenia. Ponadto, dzięki nadajnikowi Pulsar możliwe jest zdalne sterowanie bramą.

Napęd INTRO

Napęd INTRO wykonany został zgodnie z najnowszą technologią. Jest bardzo łatwy w obsłudze i niezawodny. Jego wygląd jest ciekawy i designerski. Współpracuje z pilotem czterokanałowym, dostępnym w trzech kolorach: czarnym, białym oraz czerwonym.  Możliwe jest podpięcie fotokomórek, które pozwalają na zachowanie bezpieczeństwa w momencie gdy brama natrafi na przeszkodę.  W takim przypadku brama zatrzymuje się, a następnie cofa. Możliwy jest również montaż dodatkowej lampy sygnalizującej oraz przycisku ręcznego sterowania.

Napęd MIDO

Napęd MIDO znajduje zastosowanie w bramach garażowych segmentowych i uchylnych, w miejscach gdzie są ograniczenia wymiarowe. Jest to napęd łańcuchowy, zasilany napięciem ~230 [V]. Montuje się go trwale na końcu jednoczęściowej szyny jezdnej. Warto zauważyć, że został on wzbogacony w funkcję łagodnego startu i zatrzymania. Wpływa to na podwyższenie żywotności bramy. Posiada nadajnik 4 kanałowy i oświetlenie diodami LED.

ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami już teraz i otrzymaj indywidualną ofertę dla Ciebie lub Twojej firmy!
Nasz zespół chętnie pomoże Ci wybrać optymalne i funkcjonalne rozwiązania.